WITAMY W HOTELU DOMUS CAVANIS WENECJIA!

Hotel Domus Cavanis w Wenecji jest niedrogą Depandance renomowanego trzygwiazdkowego Hotelu Belle Arti Wenecja, oferującą przytulną i bezpretensjonalną opcję zakwaterowania dla podróżnych z mniejszym budżetem. LocatedPołożony bezpośrednio naprzeciwko jednego z najsłynniejszych zabytków Wenecji, Accademia di Belle Arti, nasz doskonale zorganizowany niedrogi hotel w Wenecji oferuje jakość i komfort płynący z fantastycznej centralnej lokalizacji, pozwalając Wam wydobyć to co najlepsze z Waszej podróży do tego legendarnego pływającego miasta.

Hotel Domus Cavanis Wenecja

Domus w języku łacińskim oznacza po prostu “dom”, Hotel Domus Cavanis bierze jednak swoje imię, podobnie zresztą jak wiele kwaterunków w mieście, od czasów weneckiej świetności. Bracia Cavanis, Marco i Antonio, założyli Instytut Cavanis na początku XIX wieku - pierwszą w historii szkołę “charytatywną” otwartą dla szerokiej publiczności w Wenecji - z celem ożywienia kulturalnej, moralnej i religijnej tkanki tej niegdyś wspaniałej republiki morskiej. Dzisiaj Instytut jest obecny w krajach rozwijających się całego świata i oferuje edukację najbiedniejszym ludziom świata.

RODZINNE POKOJE W WENECJI

Z 35 pokojami mogącymi ugościć wszystkich, od osób samotnych do całych rodzin, niedrogi Hotel Domus Cavanis w Wenecji jest Depandance Hotelu Belle Arti i oferuje komfort i bezpieczeństwo we wspaniałych niskich cenach.

  • Doskonałe Centralne Położenie
  • Trzygwiazdkowe Śniadanie i Inne Usługi
  • Klimatyzacja
  • Wewnętrzne Łazienki
  • Prysznice
  • 35 Pokoi
Więcej

NIEDROGI HOTEL W WENECJI

Hotel Domus Cavanis jest trzygwiazdkowy hotelem połączonym z trzygwiazdkowym Hotelem Belle Arti Wenecja położonym po przeciwległej stronie podwórza. Zameldowanie odbywa się w recepcji Hotelu Belle Arti, także śniadanie serwowane jest w czarującej sali jadalnej hotelu. Rzućcie okiem na nowoczesną Wideo Wycieczką Online Domus Cavanis.

Więcej

HOTEL NIEDALEKO ACCADEMIA WENECJA

Accademia di Belle Arti jest jednym z najbardziej znaczących zabytków Wenecji, powstałym w 1750 roku. Bezpośrednio na brzegu Canale Grande w dzielnicy Dorsoduro, nasza centralne położenie zaraz obok Accademia umiejscawia nas w sercu miasta.

Więcej

TANI HOTEL W WENECJI

Połączony z trzygwiazdkowym Hotelem Belle Arti, nasz niedrogi hotel w Wenecji oferuje skromniejszą opcję zakwaterowania z tym samym fantastycznym położeniem, z tym samym wysokim poziomem usług i trzygwiazdkowym śniadaniem w cenie pokoju!

Więcej