Położenie

NIEDROGI HOTEL - DOSKONAŁE POŁOŻENIE

Domus Cavanis jest niedrogą Depandance trzygwiazdkowego Hotelu Belle Arti - nazwanego tak na cześć jednego z najsłynniejszych weneckich zabytków, Accademia di Belle Arti - który to oddalony jest o pięć minut spacerem od drzwi wejściowych. Niedrogi hotel niedaleko Accademia w Wenecji, nasze połączenie położenia i usług wysokiej jakości za niewielką cenę czyni z Domus Cavanis jeden z najlepszych w Wenecji niedrogich kwaterunków.

TANI HOTEL W WENECJI

LowNiskie ceny przez cały rok dzięki naszemu skromnemu profilowi, w parze z jednakowo wysokim standardem usług jak ten oferowany gościom w trzygwiazdkowym Hotelu Belle Arti!

RODZINNE POKOJE W WENECJI

Z 35 pokojami, nasz niedrogi hotel przy Accademia w Wenecji jest dość duży i obfitujący w pokoje jak na miejscowe standardy!

JAKO DOJECHAĆ DO HOTELU

Niedrogi Hotel Domus Cavanis i trzygwiazdkowy Hotel Belle Arti przy Accademia w Wenecji cieszą się także logistyczną przewagą w postaci użytecznej linii Vaporetta numer 2 - ekspresowej linii po Canale Grande. Z tego powodu, nawet mimo, że znajdujemy się w dzielnicy Dorsoduro głównej weneckiej wyspy, od stacji Santa Lucia i bram Wenecji dzielą nas tylko dwa przystanki.

Czy przybywacie samolotem, pociągiem, samochodem czy na latającym dywanie, pierwszą rzeczą jaką zobaczycie w Wenecji będzie sąsiedztwo stacji Santa Lucia. Weźcie stamtąd Vaporetto numer 2 na Canale Grande i wysiądźcie po dwóch przystankach przez Hotelem Accademia. Hotel Accademia nie ma z nami związku, to tylko czterogwiazdkowy hotel posiadający swój własny przystanek Vaporetta. Popisują się. Po opuszczeniu Vaporetta przejdźcie Campo San Trovaso i znajdźcie Hotel Belle Arti, gdzie możecie się zameldować w Domus Cavanis.

DEPANDANCE HOTELU BELLE ARTI

Sprawdźcie w sekcji Najczęściej Zadawanych Pytań oficjalnej strony internetowej Domus Cavanis obowiązujące polityki i procedury.

Kliknij tutaj aby zobaczyć naszą Wideo Wycieczkę!