Pokoje

RODZINNE POKOJE W WENECJI

Jeszcze nigdy wizyta w fantastycznym pływającym mieście Wenecji tutaj, w północnej części wybrzeża Adriatyckiego Włoch nie była tak przystępna.

To legendarne miasto - największa na świecie strefa bez samochodów - i jego słynne liczne kanały i drogi wodne przez wieki było jedną z najpopularniejszych włoskich destynacji turystycznych, a dziś, wraz z pojawieniem się podróży low-cost i niedrogich weneckich kwaterunków, takich jak Hotel Domus Cavanis, możliwe stało się zabranie tutaj całej rodziny nawet przy bardzo napiętym budżecie i wchłanianie historii i magii tej wyjątkowej byłej republiki morskiej, miejsca narodzin Marco Polo, Canaletto i Verdiego wśród wielu, wielu innych!

WIDEO WYCIECZKA ONLINE

Najlepszym sposobem, aby uzyskać jasny obraz tego, czego można się spodziewać po naszych wspaniałych pokojach rodzinnych w niedrogim Hotelu Domus Cavanis jest zupełnie nowa i nowoczesna Wideo Wycieczka Online, pokazująca wszystkie nasze przestrzenie prywatne i publiczne, a także oferująca rzut oka na naszą starszą siostrę, Hotel Belle Arti Wenecja.

DEPANDANCE HOTELU BELLE ARTI

Zdziwiony, że tak niedrogie zakwaterowanie w samym centrum Wenecji może dawać takie oferty na rodzinne pokoje w Wenecji? Sprawdźcie na naszej stronie FAQ, pełnej użytecznych informacji.

ZAMELDOWANIE I ŚNIADANIE

Goście powinni zwrócić uwagę, że zameldowanie ma miejsce w znajdującej się pod drugiej stronie podwórza recepcji Hotelu Belle Arti Wenecja, którego Depandance jest Hotel Domus Cavanis. Śniadanie, wliczone w świetną cenę za noc w Domus Cavanis, także jest serwowane tutaj, w naszej trzygwiazdkowej starszej siostrze.

TANI HOTEL W WENECJI

Niepowtarzalnym walorem jednogwiazdkowego Hotelu Domus Cavanis w Wenecji jest to, że naprzeciwko niego znajduje się nasz trzygwiazdkowy hotel siostrzany, Hotel Belle Arti, którego to Depandance jesteśmy - pozwala to gościom uzyskać trzygwiazdkową jakość w bardzo niskich cenach!